Áfonya

Bajorhegyi Hamvas Áfonya

Arka

 

Név:                      HCH Bajorhegyi Hamvas Áfonya

Születési idő:      2006.08.11.

Tenyésztő:           Bajorhegyi Tünde

Marmagasság:   63 cm

Súly:                      35 kg

 

 Törzskönyv

Yack von der Wapelburg Larry von Wappelburg Eddi vom Suenthal Borek z Hobsovskeho Mlyna
Lana vom Birkeneck
Conny vd Pfingstweide Adrian vd Warmenau
Asa vd Teutonenburg
Arabell vom Reersum Dargo vom Blanken Carlo vom Kohlwald
Ella vd Lippe
Rina vd Wapelburg Keno vd Wapelburg
Hexe vd wapelburg
Arka Boj Mackxy Jylhou Des Diables
Judite be Beaudribos
Jyougo Des Diables Gfrias Du Fresne Cami Fuego Des Diables Gris Du Fresne Camilly
Elchy Des Diables Gris Du Fresne Camilly
Hanni vom Sennehof Banjo vom Mühlenhof Bano vom Siel
Kira vom Welfenland
Centa vom Sennehof Alex vom Blanken
Annika vom Sennehof

 

Eredmények

Kiállítás helye

Kiállítás ideje

Osztály

Elért erdmény

Bíró

Szekszárd CAC 2007.08.04. Fiatal kitűnő Ceglédi Attila (H)
Kecskemét CACIB 2007.09.08. Fiatal kitűnő Sonja Momcilovic Bognic (SRB)
Gyula CAC 2008.05.04. Növendék kitűnő 1, CAC Sonja Momcilovic Bognic (SRB)
Hódmezővásárhely CAC 2008.05.18. Növendék kitűnő 1, CAC Karlo Bala (SRB)
Kaposvár CAC 2008.06.22. Növendék kitűnő 1, CAC Karlo Bala (SRB)
Kecskemét CAC 2008.09.07. Munka kitűnő 1, CAC, BOB Sonja Momcilovic Bognic (SRB)
Dunaegyháza Főtenyészszemle 2008.08.23.   Tenyésztésre javasolt, I. díj Gerhard Eins (D)
Kecskemét CACIB 2009. 09. 12. Munka kitűnő 1, CAC Erdős László (H)
Kecskemét CACIB 2009. 09. 13. Munka kitűnő 1, CAC, CACIB, BOB Eppel János (H)
Szeged CAC 2009. 09. 27. Munka kitűnő 1, CAC Josip Sabo (HR)
Solt Főtenyészszemle 2009. 10. 03.   I. díj Czeglédi Attila (H)
Solt Klub Kiállítás CAC 2009. 10. 03. Munka kitűnő 1, CAC,Klub győztes 2009. Czeglédi Attila (H)
Világkiállítás Pozsony 2009. 10. 11. Munka kitűnő Wilblishauser Hans (D)
  2009. 11. 16.   Hungaria Champion  

Chernelházadomonya CAC Klub kiállítás

2010. 08. 28. Champion kitűnő 1, CAC, Klub győztes 2010.
Kecskemét CAC 2010. 09. 12. Champion kitűnő 1, CAC Erdős László (H)
Szentes CAC 2010. 10. 03. Champion kitűnő 1, CAC Kardos Vilmos (H)
Szerbia, Bácska Topolya CAC 2010. 10. 10. Champion kitűnő 1, CAC, BOB, BOG II. Dzigurski Biljana (SRB)
      Szerb Champion  
Szerbia, Irig CACIB 2011. 07. 17. Champion Kitűnő 1, CAC, CACIB, BOB Dr. Pance Dameski (SRB)
      Inter Champion  

Tenyészszemle

Székely-Berkesz 2007.08.18. Küllemileg tenyészthető

Képeségvizsga

Székely-Berkesz 2007.08.18. 103 /108 pont I. díj

Őszi tenyészvizsga

Őcsény 2008.08.09. 237 /280 pont III. díj

Dysplasia vizsgálat

Csípő 2008.07.21. HD-0 mentes
Könyök 2010. 02. 25. ED-0 mentes